Доставка та оплата замовлень
Приймання замовлень
Оформити замовлення онлайн можна цілодобово на сайті busols.com.ua. Замовлення опрацьовується протягом доби (не враховуючи вихідні та святкові дні), після чого менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами для уточнення наявності замовленого товару, адреси складу транспортної компанії і термінів доставки.

При відсутності будь-якого товару з Вами обов'язково зв'яжеться оператор та запропонує на заміну аналогічний товар.

Відправлення здійснюється з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00.

Звертаємо вашу увагу на те, що:

 • Безкоштовна доставка діє при замовленні на суму 600 грн і більше. В іншому випадку вартість доставки оплачує Покупець

 • Товар на відділенні транспортної компанії зберігається протягом 5 днів, після чого автоматично повертається відправнику

Необхідно обов'язково оглянути товар перед отриманням, в іншому випадку жодні претензії щодо зовнішнього вигляду розглядатись не будуть.
Доставка
Доставка товарів по Україні здійснюється на відділення транспортної компанії Нова Пошта. Вартість згідно тарифів перевізника.
Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 600 грн
  Оплата
  Оплата проводиться виключно в національній валюті України.

  Оплату замовлення можна зробити на сайті з банківської карти будь-якого банку.

  Всі замовлення будуть відправлені на наступний робочий день. Замовлення, оформлені в п'ятницю після 13.00, в суботу та неділю або у святкові дні будуть відправлені в перший робочий день.

  Ми не відправляємо замовлення без попередньої оплати.
  Повернення товарів
  Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», при отриманні замовлення Ви завжди можете відмовитись від будь-якого доставленого товару.

  Якщо, Ви виявили товар неналежної якості, Ви можете зателефонувати / написати нам та отримати заміну товару або повернення коштів. Ми обов'язково допоможемо вирішити будь-яку ситуацію. Ви завжди можете зв'язатися з нами за номером телефону:+38 (093) 443 52 96
  та/або по електронній пошті: customer.busols@gmail.com

  Вимоги до товарів, що підлягають поверненню

  Для повернення Вам необхідно надати товар, придбаний в інтернет-магазині BUSOLS, та оригінал документу, що підтверджує отримання та оплату покупцем товару через інтернет магазин.

  Повернення коштів

  Після отримання товару, підтвердження, що вимоги до повернення дотримані та заповнені необхідні документи, ми повернемо Вам грошові кошти або проведемо заміну товару неналежної якості.

  Повернення грошей здійснюється тим же способом, яким Ви оплатили замовлення.

  Зверніть увагу, що при оплаті банківською картою термін повернення грошових коштів залежить від політики установи, що випустила карту.

  Згідно Закону України «Про захист прав споживачів», повернення товару можливе лише за умови збереження Чеку і невідповідного Товару.

  Закон України "Про захист прав споживачів"

  Постанова про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів"